Seyahatlerinizde Size Yardımcı Olabilecek Değerli Bilgiler

Mümkün olan en iyi gezisi planlamak için, zamanın önünde iyi bir konaklama seçin. En sevdiğiniz için ödemek için konaklama ve bütçe yeterli para seçtiğiniz türde birkaç fiyat karşılaştırmalar olun. Sonra ilk tercihiniz mevcut değilse, en az iki alternatiften birini seçmeniz gerekir.
Görsel bozuklukları olan ve yardım köpekler kullanmak isteyenler için, havayolu bilmek izin emin olun. Bu şekilde özel düzenlemeler yapabilirler. Sürece köpek sağlıklı ve bir tehdit değil, havayolu köpek ile uçak gemide izin gerekir, ve köpek sizinle kalmak alır.
Eğer tek başına seyahat ediyorsanız, sizin kan türü, ilaçlar, mevcut sağlık koşulları, alerji, vb pasaport klasöründe hakkında tıbbi tarih ve bilgi bir özetini taşıyın. Eğer bir acil durum varsa veya bir kaza içinde yer alırsanız, tıbbi ekip uygun tedavi elde etmenizi sağlamak için gereken tüm bilgilere sahip olacaktır.Eğer uzun bir yolculuğa devam ediyorsanız, birkaç segmentlere onu kırmak deneyin. Eğer biraz durdurmak için son hedefe yolda birkaç şehirler işaretle. Bir streç dışarı alabilirsiniz, biraz yiyecek almak, ve başka bir şekilde yeniden. Eğer ayrılırsanız, yolculuk ne kadar hızlı giderse şaşıracaksınız.
Seyahat ederken bir gençlik hosteli kalmaya karar verirseniz, bir önlem olarak değerli eşyalarınızı güvenli emin olun. Eğer gezi sırasında odada arkasında önemli bir şey bırakmayın, birçok hırsız masum yolcular dua için pansiyonlar ziyaret edin. Asla kendinizi ve hedef olun. Birçok Hostel ek ücret karşılığında kilitli dolaplar sunmaktadır.
Farklı bir bölgeye seyahat ederken, farklı yerel geleneklere açık olduğunuzdan emin olun. Bazı fikirler garip olabilir, ama diğer kültürlere saygılı olun. Değil saygı gösteren ve yerel gümrük dikkat değil bir şehirde memnuniyetle hissettirmeye neden seyahatiniz için gerçek bir Downer olabilir.
Bir havayolu seçerken, biletin sadece fiyatını dikkate almak önemlidir. Havayolları bir sürü şimdi kontrol çanta için para ücret, ve birçok ücret diğer aşırı gizli maliyetler. Önce ‘ ne ucuz bir bilet gibi görünüyor için sabit Kazanılan para ‘ dışarı bombalama, bazı araştırma yapmak. Otelde banyo olanakları, en azından en az bir sağlık minimal düzeyde korumak zorunda sokak aşağı hızlı gıda ortak banyo iken, mide bulandırıcı noktasına kirli olabilir. Makyaj kılıfları hantal ve genellikle oda bir sürü almak. Bunun yerine, basit bir Kilitli torba içinde seyahat için ihtiyaç tahmin herhangi bir makyaj koymak. Bavulun yan koy. Bu, paket yaparken çok fazla oda kurtaracak.

Kendinizi aşırı çalışmayın hatırlayarak seyahat ederken sağlıklı kalın. Seyahat kendisi vücut üzerinde bir gerinim olabilir, böylece seyahatinizin her uyanış anı için etkinliklerde zamanlama olmadığından emin olun. Seyahat planlarken pillerinizi şarj edebilir ve seyahatleriniz süresince zirvede kaldığınızda bol miktarda aşağı zaman dahil edin.
Fido evden ayrılmadan önce ya da bir sonraki yolculukta köpek kulübesi, eğlenceli için birlikte onu getirmek düşünün. Birçok otel, Evcil hayvan dostu yerlere özelliklerini çevirerek, Evcil hayvan sahibi clientèle karşılamak için çalışıyoruz. Evcil hayvanlar genellikle ücretsiz kalmak, ve bazı oteller odaya bir köpek yatağı getirmek gibi hizmetler sunmak, ve bir nane yerine bir bisküvi ile dönüş hizmeti! Yani, bir dahaki sefere seyahat etmeniz gerektiğinde, ikiniz p mutlu olursunuz.
Bir yol gezisi ya da bir Trans-Atlantik yolculuğu için olsun, iyi planlanmış bir seyahat programı olasılıkların bir dünya sunuyor. Bu ipuçları başlamanıza yardımcı olacaktır.

Seyahat ederken değerli eşyalarınızı ve kimliğinizi güvende tutun. Çoğu otelin Emanet Kasası sunabileceği gerçeğini göz ardı etmeyin. Otele kullanmak için isteyin. Eğer varsa, küçük bir ücret ödemek ve kayıp veya çalınmış öğeleri ortaya çıkabilecek olası komplikasyon kaçınabilirsiniz. Eğer güvenli almak gerekir Eğer genellikle sabit erişim olacaktır.
Seyahat ettiğinizde yanınızda tek kullanımlık bir kamera getirin. Birçok kişi bu gün dijital kameralar kullanmak rağmen, tek kullanımlık kameralar daha uygundur. Onları şarj hakkında endişelenmenize gerek yok, ve onlar bir hafıza kartı gerektirmez, çünkü, resimler silinmiş veya harap hakkında endişelenmenize gerek yok. Bazı havayolu ve otel şirketleri rezervasyonu yaptıktan sonra rezervasyonunuzu bırakırsa dimension geri ödeme sunar, bu nedenle fiyata göz kulak olursunuz. Yaptığınız rezervasyonları ve ödediğiniz fiyatı girdikten sonra, Fiyat geri ödeme için gereken minimal miktardan düştüğünde sizi uyaracaktır.
Seyahat planlarınız çeşitli konumlar ziyaret içerdiğinde, mümkün olduğunda önceden bilet satın alın. Biraz daha pahalı olsa da, Eğer satırlarda beklemek zorunda kalmazsınız beri zaman ve hayal kırıklığı muazzam miktarda tasarruf edecektir. Özellikle zaman zaman giriş izin görmek için dikkat edin; hem satın alma hattını hem p kabul hattını bu şekilde önleyebilirsiniz.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *