Seyahat Planlarınızı En çok Yapmak Için Süper Fikirler

Eğer yurtdışında bir şey sözleşmeli değil emin olmak için egzotik hastalıklar için evaluation etmek için doktorunuza sorun.
Başka bir ülkeye seyahat edecek iseniz bir pasaport almak gerekir. Bu yüzden önceden hazırlamak için en iyisi bu biraz zaman alabilir. Soruları yanıtlamak, kim olduğunuzu kanıtlamak için yasal belgeler getirmek ve pasaport için birkaç hafta veya daha fazla beklemek planı ile seyahat etmek için hazır olması gerekir.
Eğer seyahat ederken ne otel odası kalmak olursa olsun, orada olduğunda çalar saat incelemek için emin olun. Birçok daha önce ayarlandı ve istenmeyen bir zamanda uyandırabilir. Çalar saate bakın ve belirli bir zamanda ayağa kalkmayın gerekiyorsa kapatın.
İyi seyahat planları yapın ve evde bir arkadaş veya aile üyesi ile bu güzergah bir kopyasını bırakın. Sen uzakta zaman her dakika planı gerekmez, ama ne yapacağını ve ne zaman kaba bir fikir olmalıdır. Herhangi bir uçuş, Turlar, otel rezervasyonları ve akşam yemekleri veya gösteriler için rezervasyon listesi.Seyahatinizi en iyi şekilde planlamak için, zamanın öncesinde araştırma yapın. İnsanlar genellikle rehber kitapları okur, ama Web yeni bir twist sayesinde vardır. İnceleme sitelerinde yerel işletmelerin geribildirim göz atın, ziyaret ettiğiniz şehirde website gönderileri için arama ve seyahat forumları hakkında bilgi okuyun.
Eğer vücudunuzun dikkat etmeyin cildinizi en iyi bakmak asla. Besleyici gıdalar bol ile dengeli bir diyet harika hissetmek ve fantastik bakmak sağlayacaktır. Bol meyve, sebze, bütün tahıllar ve yağsız proteinleri yemelisiniz. İyi yiyin, böylece harika hissedebilirsiniz. Planlama Ahead çok daha az stresli yolculuk yapacak ve kendinizi daha fazla zevk sağlayacaktır.
Taşıma çantanızda fazladan bir kıyafet toplayın. Kayıp Bagaj onlar buluncaya kadar giysi değişikliği olmadan bırakabilirsiniz. Eldeki bir sahip olarak, en azından giysi temiz bir place değiştirmek mümkün olacak. Basit bir t-shirt ve hafif pantolon veya şort yeterli olacaktır-yedek kıyafet alanı çok almaz emin olun.
Eğer ucuz bir ücret arıyorsanız tatillerde uçan düşünün. Birçok kişi uçuşlar genellikle çok daha ucuz bir tatil havaalanında olmanın güçlük ile uğraşmak istemiyorum. Eğer erken bir sabah uçuş planlıyorsanız, herhangi bir tatil Şenlikleri kaçırmayın olacaktır.

Maceracı olun! Seyahat ederken, dayak yolunun dışında olan bazı yerleri ziyaret etmeye çalışın. Bu, yerel kültürün bazılarını deneyimle sağlayacak. Her zaman yeni ve farklı gıdalar yanı sıra deneyim yeni şeyler denemek için eğlenceli! Daha sonra sevgiyle tekrar bakmak mümkün olacak.
Uçuş sırasında yemek için kendi atıştırmalıklar getirin. Emin havayolu dimensions bazı atıştırmalıklar ve içecekler sunacak ama muhtemelen size kol ve onlar için bir bacak ücret olacaktır. Eğer kendi getirmek eğer var ne gibi ve bunun için fazla ücret alamadım biliyorum.
Euro ile öde! Amerikan doları en iyi tedavi almak için bir Euro için ticaret, bu yüzden eskiden olduğu gibi neredeyse çok güç ve prestij tutmaz. Hala, çünkü birçok ülkede onlar bulmak zordur, ve para harcamak yerine Hediyelik eşya olarak kabul edilir, bahşiş için bazı Amerikan Doları taşımalıdır.
Yanınızda almak yerine seyahat ederken bagajınızı hedefinize sevk edebilirsiniz. Eğer bulmak nakliye fırsatlar bağlı olarak, Bagaj gemi Eğer bazen aslında para kaydedebilirsiniz. Ayrıca sürekli Bagaj hakkında endişe ve her yerde taşımak için mücadele değildir, çünkü seyahat stres bir sürü azaltır.

Şimdi bazı anlayış ve bilgi ile kendinizi silahlı ettik, rahat ve bilinçli bir şekilde girişim için hazırsınız. Uyanık kalın ve aynı zamanda yeni insanlarla tanışma ve yeni kültürler kucaklayan deneyimini zevk unutmayın. Bu ipuçlarını deneyin ve emin olabilir ve gezi keyfini çıkarın.
Büyük bir seyahat ucu çok uzakta dövülerek yol girişim değildir. Eğer yurtdışında seyahat ediyorsanız bu özellikle önemlidir. Her zaman en iyi bilinen yerlere sopa ve denemek ve çok fazla keşfetmek değil çünkü suç kurbanı olmak sonunda olabilir.
Eğer seyahat ve hayvanlar var planlıyorsanız, onlar geride kalmak veya sizinle geliyor karar vermeniz gerekir. Eğer sen Gone ya da seyahat planı yerler hayvan dostu değildir iken bir bakım veren gerekir Evcil hayvan seyahat zor yapabilirsiniz. Önceden ucuz bakım veya Evcil hayvan dostu destinasyonlar aranıyor muazzam dimension yardımcı olacaktır.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *