Seyahat Ikilemleri Bu Tavsiyede Geçmişin Bir şeydir

Eğer tatil sırasında çocuklar etrafında olmak istemiyorsanız yeni seçenekler sizin için kullanılabilir hale gelmektedir! Cruise hatları giderek “yetişkinlere sadece” yolculukları, hangi yorgun ebeveynler ve çocuksuz çiftler tatil küçük olanlar olmadan yeteneği sunan sunuyoruz. Bu geziler Cruise Lines için popüler hale gelmektedir ve daha sık diğer mekanlarda da görülme bekleniyor.
Firma seyahat planları yapmadan önce düşündüğünüz oteli arayın ve ne zaman inşa edildiğini veya son reestablish edildiğini öğrenin. Düşük bütçeli bir tesis, yepyeni ise kalmak için harika bir yer olabilir, Eğer çok eski ise yüksek sınıf bir otel sizin için sefil bir deneyim olabilir. Son beş yılda ya inşa edilmiş ya da yenilenmiş bir yerde kalmak istiyorsun.
Yeni bir şehre seyahat ederken, oraya ait gibi görünmek için en iyisini deneyin: hiç kimse sizi kaybetti görmek izin. Kaldırım ortasında harita kontrol bir emin-yangın hediye, gibi yol soran olduğunu. Yeni gelenler, unutma ve soyguncular için iyi hedefler.Eğer ziyaret ederken aile ve arkadaşlar, kendi evinde kalmak izin çok zarif olabilir. Onlar için küçük bir teşekkür hediyesi alarak takdir göster. Bu minnetinizi gösterecektir ve onları daha fazla orada tekrar orada kalmak için izin vermek için açık hale gelecek.
Makalenin başında belirtildiği gibi, yerel kültür ile nasıl karışacağını bilerek suç kurbanı olmak için çok önemlidir. Suçlular turistler üzerinde av, ama eğer bu makalede tavsiye uygularsanız suç kurbanı olma şansı çok daha azdır.
Şarap ülkeye bir gezi un da sadece bir plaj kaçamağı için, Eğer bir şans varsa şarap içmek, bir garsonun kipli paketi. Bu araç, şaraphane satın şişeler için kullanışlı gelecek ve çok daha kolay piknik ve otel içecekleri yapabilirsiniz. Bir korkvida özellikle yurtdışında seyahat ederken satın almak zor olabilir, bu yüzden ileriye strategy Id hayat kolaylaştırmak için bavulunda birini atmak. En büyük süpermarketler yeniden kullanılabilir şişeler bulabilirsiniz. Bu küçük, yeniden kullanılabilir şişeler düzenli şampuanlar ve klimalar koyarak uzun vadede daha maliyet verimlidir. Seyahat banyo malzemeleri genellikle miktarda overpriced.
Seyahat ettiğinizde, bir otelde “yerel” oranı almaya çalışın. Birçok otel kendi odaları doldurmak için denemek için bölgede özel bir anlaşma yaşayan insanlar vermek. Eğer hedef şehirde yaşayan birini biliyorsanız, mevcut olabilir herhangi bir özel teklifler hakkında arama isteyin. Bu basit adım dimension çok para tasarrufu sona erdirebilir.

Havaalanlarındaki ve uçaklarda gıda fiyatı çok pahalı, sağlıksız ve kalitesiz. Eğer yedek zaman varsa, havaalanında veya uçakta yemek için bazı yiyecek getirmek, seyahat zaman. Çoğu içki güvenlik yoluyla izin verilmez, ama çoğu yemek.
Bir Cruise gemisinde seyahat ederken sizinle bir şnorkel getirin. Yerine resmi bir “şnorkelli yüzme gezisi para harcamak,” sadece bir sahil günü sırasında kendi ekipman kullanın. Snorkels bavulunda oda bir sürü almak yok, ve bu yöntem zaman limitleri veya bir grupta yüzme ile ilişkili sorunları önlemek için izin verir.
Seyahat için büyük bir ipucu senin memleketinde konaklama yeri için atıştırmalıklar ve içecekler için alışveriş gitmek. Bu seyahatleriniz boyunca yüzlerce dolar tasarrufu sağlar, çünkü her zaman bir otelde uyumak için durmak, otomatlar için birden fazla geziler ve dondurulmuş akşam yemeği ve çorba olan otelde bulunan mağaza daha hafif bir cüzdan ile sizi bırakacak.
Hava ile seyahat ederken, kolayca çıkarılabilir gevşek, rahat ayakkabılar giymek. Güvenlik kontrolleri sırasında onları çıkarmak gerekir. Rahat bulacakları ayakkabılar çok önemlidir. Sizin zaman oturan en harcama olacak gibi özellikle destekleyici ayakkabılar gerekmez. Sandalet ve parmak arası terlik seyahat için en iyisidir.

Web bir gidiş ile ilgili bilgi büyük miktarda erişebilirsiniz nereye bir seyahat ve hakkında alan bir gidiyor. Yerel konumlar araştırma bile başlamadan önce kendi gezisi bir strategy yardımcı olabilir. Yer ve bölge hakkında bilgi bir strategy olması daha keyifli bir deneyime yol açabilir.
Eğer hava ile seyahat ve havaalanlarında birden fazla durak yapmak zorunda, bazı kitapçılar etrafında bir göz atın. Birçok Havaalanı kitapçılar şimdi kullanılmış kitaplar ticaret. Eğer yaklaşan move için beklerken, sadece son uçuş bitmiş ve okumak için yeni bir tane almak bu Paperback alabilir.
Uzak bir yere gitmek yerine, seyahat edebilirsiniz yerel konumlar için bakın. Sadece zaman ve paradan tasarruf edecek değil, aynı zamanda yerel işletmeler ve yerel ekonomiyi destekleyen olacaktır. Tavsiyeleriniz varsa, sizin ve aileniz için yakındaki aktiviteler hakkında öneriler için yerel ziyaretçi Bürosunu arayın.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *