Nasıl Daha Az Hatalar Için Ayrılmadan önce Trip Plan Için

Ama önce, Minnesota’daki Green Giant heykeli’nde durup resmini çekmeliyiz. Bu yerler kitschy tam da bu yüzden gerekli. Eğer bahşiş yoksa, sizin oda hizmetleri hizmetçi mali Şükran eksikliği tarafından ihmalkârlık hissedebilirsiniz ve bu oda ihmal yanı sıra sabun ve şampuanlar kaynağı yol açabilir. Bagaj taşıyıcınız, düzgün bir şekilde ödendiğinde, kasabanın çevresindeki büyük noktaları önerebilir.
Otele ulaştığınızda, alarm bir deneyin verin. Alarm saati gece ölü un da son Konuk planları nedeniyle ya da bir şaka olarak şafak çatlak gitmek için ayarlanabilir. Sağ ayak üzerinde tatil kapalı almak Için, alarm ya kapalı veya uygun zaman ayarlamak emin olun.
Herhangi bir yere gitmeden önce, kredi kartınızda bu ekstra ödüller milleri varsa kontrol edin. Bu mil gerçekten para tasarrufu yardımcı olabilir ve hatta sizin arabada tüm bu ödül mil olduğunu bilmiyorsanız olabilir. Sonra bir yere git, kaynaklarını kontrol et.
Bu makalenin başında belirtildiği gibi, seyahat sinir bozucu olabilir, ama bir ilk zamanlı ya da tecrübeli bir gezgin olup olmadığını, bu makalede verilen seyahat ipuçları minimal stres ile bir sonraki gezi üzerinden almak yardımcı olacaktır. İleri Planlama ve akılda bu ipuçlarını tutarak, hayal kırıklığı-ücretsiz seyahat için tüm araçlara sahip olacak.Bir köpek ile seyahat ederken, arabanın içine koyarak önce köpeğini fırçalayın, özellikle araba bir kiralık ise. Bu önemli ölçüde sürücü sırasında arabada sinek kürk miktarını azaltacaktır. Ayrıca arabadan saç çıkarmadan harcamak zorunda zaman miktarını azaltacaktır.
Bir aile un da arkadaş arama zaman terk ve bir yolculuğa gelmek sadece çocuklar için değil.
Eğer seyahatlerinizde backpacking zevk varsa, çok daha kolay maceralarınızı yapabilirsiniz birkaç ambalaj ipuçları vardır. O sırtınıza dayanır gibi daha hafif hissediyorum böylece torba altına doğru hafif öğeleri paketleme deneyin. Ayrıca kolayca ulaşılabilmesi için çanta üstünde sık kullanılan öğeleri paketi akıllı. Yükü hafifletmek için sadece yolculuk süresince ihtiyacınız olacak temel paketi emin olun. Ve gerginlik veya yaralanma önlemek için düzgün takılmış bir sırt çantası olduğundan emin olun.
Eğer slip-Ayakkabı giyiyorsanız daha hızlı güvenlik yoluyla alabilirsiniz ABD’p hava ile seyahat ederken. Eğer ayakkabı kaldırmak zorunda beri güvenlik üzerinden gidiş ve hızlı bir şekilde diğer eşyalarını almak böylece hızlı bir şekilde gitmek ayakkabı olması daha iyidir.
Eğer uzun bir uçuş geliyor var, bu seyahat zamanı daha hızlı gitmek yapmak için bir uyku yardımcısı almak için cazip olabilir. Ama almadan önce uçağın havaya uçana kadar bekle. Eğer havada önce Doze Eğer, önemli duyurular veya daha kötü kaçırmak olabilir, uçaklar geçiş için karaya istenir.

Bir haftadan az bir sürede bir otelde kalırsanız, paketten çıkarma konusunda zahmet etmeyin. Bu sizin bavul dışında yaşamak için eğlenceli olmayabilir, ama bir şey geride bırakarak şansınızı düşürmek şeyler açmak değil. Geride önemli bir şey bırakmayı riske atmak istemezsin.
Otel konaklamandan rezervasyon yaparken, otelin en son ne zaman inşa edildiğini veya yenilenmiş olduğunu sorduğunuzda emin olun. Yepyeni bir düşük maliyetli Motel iyi bir isim bağlı eski bir bina daha iyi bir seçenek olabilir. Beş veya altı yıldan fazla bir süredir yenilenmiş olmayan alt uç ve orta sınıf otellerden uzak dur.
Ne zaman bir yurtdışı gezi veya tehlikeli gezi her türlü planlama, sağlık sigortacı ile ne için kapsanan konum görmek için kontrol edin. Çoğu sağlık sigortası şirketleri tehlikeli faaliyetler çok çeşitli sırasında kaynaklanan yaralanmaları kapsamaz, ve birçok Yurtdışı kaynaklanan sağlık maliyetlerini kapsamaz. Sağlık için özel seyahat sigortası satın almanız gerekebilir.

Gitmek için doğru zamanı seçmek, seyahatinizin nasıl başladığını büyük bir etki yapabilir. Bu yolların çoğunlukla insanlar bir trafik önleyebilirsiniz açık olacaktır garanti seyahat için bir zaman seçerek. Bu büyük bir fark özellikle uzun bir mesafe üzerinde bir yolculuk çekerken yapar.
Dünyanın güzel bölgelerinden herhangi birinde tatil yaparken, hiçbir şeyi geride bırakmak önemlidir. Herhangi bir tür çöp bırakmayın ve doğal alanlardan veya tarihi sitelerden herhangi bir eser almayın. Eğer vahşi içinde iseniz, doğal unsurları rahatsız önlemek, örneğin nerede oldukları güzel kayalar bırakın. Bulduğunuz her şeyi bulduğunuz yerde bırakın.
Seyahat ettiğinizde ve otelde kaldığınızda diyetinizi kontrol altına almak mümkündür. Otelde iken, minibara atlayın. Ayrıca otel kontinental kahvaltı, tahıl, yumurta ve meyve gibi sağlıklı seçeneklere sahiptir. Odanızda buzdolabı veya mikrodalga fırın varsa, aşina olduğunuz besin içeriğine sahip evden yiyecek getirmek en iyisi olabilir.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *