Kendi Başına Bir Seyahat Programı Ile Başlarken

Online otel rezervasyonu yaparken, otel zincirine yönelik indirim kodları veya promosyonlar için Internet’p arama yapmayı unutmayın. Bir otel odası için liste fiyatı ödemek için bir neden yoktur, bu yüzden etrafında mağaza ve daha iyi fiyatlar için isteyin.
Yabancı bir ülkeye seyahat ederken, yerel kanun uygulayıcı aşina olun. Acil bir durum durumunda polisi nasıl çağırılacak öğrenin. Ayrıca geçici ikamet yeri için en yakın polis istasyonu arayın. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa, bu adımları alarak hızlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olacaktır.
Jet lag önlemek ve uçuş sırasında hasta almak için, bol su içmek için emin olun. Eğer uçarken susuz kalmak enerji düzeylerini artırmak ve yorgunluk mücadele edecektir. Her zaman gemide su isteyebilir, ancak güvenlik yoluyla gittikten sonra büyük bir şişe su satın almak genellikle daha kolaydır.Eğer başka bir ülkeye seyahat ettiğinizde sürüş olacak, sigorta taşıyıcıya başvurmanız için zaman ayırın. Onlar dimensions sigorta kapsamı, ihtiyacınız olabilir herhangi bir ek sigorta ve çok gerekli tavsiye veya hedefinize sürüş için düzenlemeler hakkında bilgi ilgili herhangi bir gerekli belgeleri verebilirsiniz.
Diğer sürücülerle bir yol gezisinde seyahat ediyorsanız, sıklıkla geçiş yaptığınızdan emin olun. Onlar uykulu ve sonra değiştirmek, diğer sürücü yolculuğu devam ederken yatağa gidiyor kadar birçok kişi sürücü. Herkes aşırı yorgun hale gelmeden önce bir zamanlamaya göre sürücüleri değiştirirseniz, daha uzun süreler için sürücü mümkün olacak.
Seyahat bir hayatta olabilir en büyük deneyimlerinden biridir. Yeni insanlarla tanışmak, yeni yerleri keşfetmek ve yeni kültürler hakkında bilgi edinebilme yeteneği görülmemiş bir şey. Bu makaledeki ipuçları heyecan verici maceralarınız üzerinde iyi hizmet etmelidir.
Bir yol gezisi zaman hız iyi olduğunu düşünerek, cahil riskleri alarak kaçının. Bir hız cezası ödemek için, tutuklanan un da iptal etmek veya ciddi seyahatinizi oyalamak zorunda, üzerinde çekti almak için eğlenceli değil. Yolculuğunuz eğlenceli olmalı, ama yolun kanunlarının üstünde değilsiniz, özellikle p diğer insanların hayatlarını tehlikeye atabilirler.

Seyahat ederken, bir dinlenme durağı geldiğinde mümkün olduğunca etrafında taşımak için denemelisiniz. Bu uzun araba yolculuğu bacaklarınızı germek için bir yol verecektir. Dinlenme durağı etrafında kısa bir iş almayı deneyin. Bu kendinizi yolculuk için uyarı yapmak için bir şans verecektir ve çocuklar bazı enerji çalıştırmak için bir şans alacak.
Seyahatiniz sırasında, adresiniz veya tam adınız gibi gereksiz kişisel bilgileri vermeyin. O zaman öyle düşünmeyebilir, ama taksi sürücüleri, kapı erkekler, ya da bu konuda başka kimse kendi kafasına bilgilerinizi depolamak ve kimliğinizi çalmak için kullanabilirsiniz.
İletişim bilgilerinizi aşağı yazın ve çantanızı içine bantla. Bilgi çanta içinde mevcut olması bagajınız kaybolur eğer, dış etiketleri hasar görmüş veya kaldırılmış olsa bile, size geri yolunuzu bulabilirsiniz sağlar. Eğer sizi bulamazlarsa havayolu eşyalarınızı geri getiremez.
Sosyal medya net sitelerinde seyahat tam tarihlerini duyurmayı kaçının. Eğer halka açık olarak görüntülenebilir bir sosyal medya hesabınız varsa, ve Havaalanı için ayrılırken dakika aşağı duyurduğunuzda kendinizi hırsızlık için aç bırakıyoruz. Seyahatiniz hakkında konuşabilirsiniz ama kesin tarihleri özel olarak paylaşabilirsiniz.

Uçak biletlerini satın alırken, satın almadan önce birden fazla şirket ile Bilet maliyetlerini karşılaştırtığınızdan emin olmanız gerekir. Farklı havayolları farklı ücretler ücret ve ilk bilet ucuz olabilir, tüm ek ücretler hızlı bir şekilde seyahatlerin maliyetini artırabilir eklenir.
Çocuklar her zaman en iyi gezginler değildir. Eğer onları meşgul tutmak, araba veya uçak ile seyahat ederken çok daha mutlu olacak. Seyahat ederken çocuğunuzun yapmak için aktivite bir çanta paketi. Onlar genellikle alamadım şeyler yapmak gibi şeyler pick. Onlara yeni bir boyama kitabı veya okumak için yeni bir kitap alın.
Burada bir seyahat İpucu: otel odası rezervasyon yapmadan önce internette arama. Neden? Bu günlerde rezervasyon yapmadan önce otel odasını görebilirsiniz, özellikle p bir tesiste kalıyorsanız. Ayrıca plajdan ne kadar yakın veya uzak olduğunu görebilirsiniz.
Seyahat ederken, servetini yenmeyin. Mütevazı giysiler ve mücevher giyin. Herhangi bir zamanda elinde büyük banknotlar, ya da faturaların büyük rulo sahip kaçının. Yolcular hırsızlar için doğal hedeflerdir. Servet flaunting sadece güvenlik açığını artırır. Alçakgönüllülük sizi güvende tutmaya yardımcı olur.
Önemli ücretsiz numaraların bir listesini taşıyın ve cüzdanınızdan ayrı tutun. Bankanızın yanı sıra kredi kartlarınız için ücretsiz iletişim numaralarının bir listesini yapın. Cüzdanınızdan ayrı tutun, böylece kayıp un da çalıntı olur, kurumlara hızlı ve kolay bir şekilde haber verebilir ve kartları iptal edebilirsiniz.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *