Bu Basit Teknikleri Ile Seyahat Enjoy!

Güvenlik satırında internet güvenlik geçişi satın alarak zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Birçok büyük havaalanları ve birkaç küçük bir, önceden ekranlaştırılmış yolcular için bu yüksek teknoloji Pass sunuyoruz. İlk maliyet, güvenlik hatları ve normal tarama işlemi ile ilişkili stres harcanan bir gezgin saat kaydedebilirsiniz.
Kolayca uyanıyorsanız kulak tıkacı giyin. Çoğu otel duvarları ses geçirmez değildir. Kulak prizleri iyi bir çift yatırım gerçekten uyku iyi bir gece elde etmenize yardımcı olabilir.
Yurtdışında seyahat planlıyorsanız, gıda alerjilerin hedefin ana dilde ne olduğunu söylemek birkaç kart yapmayı deneyin. Ayrıca, sunucu diğer diyet tercihlerini bilmek izin vermek için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Onlar da hayal kırıklarını azaltmak ve dışarı yemek keyfini yardımcı olacaktır.Eğer alkol zevk, bir bar gezinme ile daha yeni bir şehir tanımak için seyahat, daha iyi bir yolu yoktur. Havanın ne yapacağını asla tahmin edemezsin. Bir yağmur paltosu da başka yararlı kullanımlar vardır. Örneğin, Otelde kaldığınız süre boyunca en soğuk havalarda, henüz rahat bir banyo bornozunu büyük bir rüzgar kırıcı yapar.
Otobüsü kaçırmayın. Bir sonraki hedefinize ılımlı bir mesafe seyahat gerekiyorsa, daha pahalı taksiler veya Kiralık Araba yerine otobüs kullanın. Birçok otobüs, özellikle büyük şehirlerde, oldukça temiz ve contemporary. Sadece para tasarruf edecek, ama insanlar için mükemmel bir şans alacak-izlemek ve yerlileri tanımak.
Seyahat için evden ayrılmadan önce, herhangi bir yere gitmeden önce yapmanız gereken son şey banyo kullanmaktır. Bu dimension yenilenmiş ve bir geziye gitmeye hazır hissi bırakacak. En önemlisi, ayrılmadan önce banyoya gitmek, bir süre için gitmek zorunda olmayacaktır anlamına gelir, hangi bir banyo bulamıyor rahatsız bir durum önleyecek.
Eğer kelime seyahat duyduğunuzda muhtemelen plaj düşünüyorum. Onlar rahatlatıcı ve eğlenceli çünkü plaj hedef tatiller çekici. Umarım, bu makale bir sonraki gezi için doğru bir plaj hedefe doğru rehberlik yardımcı olmuştur.
Seyahat ederken her zaman sizinle bir su şişesi taşımalısınız. Birçok seyahat destinasyonunda su bulmak zor olabilir, ve turist alanlarında basit bir şişe su neredeyse üç kat normal fiyata satılacak. Hatta otellerin en biraz kirli olabilir.

Bir yolculuğa çıktığında bu kalış süresini ölçmek ve ne ambalaj ile karşılaştırmak önemlidir. Eğer uçan olacak Eğer bu özellikle önemli çünkü birçok havayolları şimdi Bagaj Ücretleri ücret. Bagaj ücretleri önlemek için kısa bir gezi için devam her şeyi sığdırmak için deneyin.
Kalmak için bir otel arıyorsanız, ilk bulduğunuzda yerleşmek asla. Bu farklı oteller bir dizi aramak ve böylece en iyi anlaşma alıyorsanız biliyorum onların oranları isteyin önemlidir. Ayrıca, diğer müşterilerin Yorumları için Internette bakabilirsiniz.
Berlin ‘e indiğinizde, “karşılama kartına” yatırım yaptığınızdan emin olun. Bu kullanışlı küçük kart sizin için mekanlar ve maceralar bir demet açabilirsiniz. Bu uygun fiyatlı kart ücretsiz toplu taşıma erişimi içerir, cazibe, Turlar, Etkinlikler, müzeler, restoranlar ve daha birçok şey için indirimler verir.
Bir uçakta seyahat ederken, sizinle bir aromaterapi ürün küçük bir şişe taşır. Size yakın oturan birisi güçlü bir koku var durumunda, burnunuzun altında ürün biraz yer. Bu komşularınızı üzmek için yeterince ince ama hoş olmayan koku uzak tutmak yardımcı olacaktır.

Tatile iken sürekli Çocuklarınızın fotoğraflarını çekmek. Mümkünse telefonunuzu kullanın ve büyük kalabalıklar ve kaybolma mümkün olabilir herhangi bir etkinliğe gidiyoruz zaman fotoğraf çekmek. Daha sonra onları bulmak yardımcı olan yetkililere vermek için çocukların açık ve güncel bir açıklama var. Bunu yaparak dimension uzun bir süre için sizinle almak istediğiniz şeyler düşünmeye devam edebilirsiniz, bu kadar koştu ve önemli ya da gerekli bir şey unutmak hakkında endişelenmenize gerek hissi kendinizi tutmak.
Küçük çocuklarla seyahat ederken, yiyecek, içecek ve tadını çıkaracaklar. Çoğu çocuk havayolunun sunduğu yiyecek ve içeceklerden hoşlanmaz. Ayrıca, oyuncak getirmek için emin olun, Oyunlar, ve onlar eğlenin olacak böylece tüm uçuş için zevk olacak etkinlikler.
Eğer bir müze veya diğer turistik ziyaret ediyorsanız, sizin için uygun olabilir herhangi bir özel indirim oranları hakkında sormak emin olun. Birçok cazibe, yaşlılar, çocuklar ve öğrenciler için indirimler vardır. Bir indirim oranı almak para tasarrufu ve hala yerel sitelerin tadını çıkarırken bir bütçe seyahat yardımcı olacaktır.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *