Bir Araba, Uçak Veya Tekne Al-dünya Görmek Için Seyahat

Uçak ile seyahat büyük ölçüde seyahat süresi azaltmak için bir yol olabilir, yolculuk zevk harcanan zaman artan süre. Ayrıca, pilotlar ve diğer personel her şeyi dikkat ederken kendinizi eğlendirmek için ücretsizdir. Konforlu bir şekilde seyahat ederken arkanıza yaslanıp uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz.
Eğer seyahat ettiğiniz yer daha sıcak bir iklim ise, bir Carry-On Tuvalet çantası olarak altı paket soğutucu kullanmayı deneyin. Bu gezi için serin içecekler paketi için harika bir yoldur ve güzel ve serin kalmak için tüm banyo için büyük bir “buzdolabı” yapar.
Genç bebeğinizi uzun yolculuklarda işgal edin. Tanıdık ve favori oyuncaklar harika bir başlangıç. Eğer maceraya bazı yenilik getirmek ve daha fazla zaman yürümeye başlayan tarafından işgal sağlamak için bu gezi için yeni bir öğe satın almak isteyebilirsiniz.Hiç bir sokak satıcısı nereye seyahat olduğunu söyleme. Bu satıcılar deneyimli satıcıları vardır. Onlar birçok farklı kültürlerin finansal çıkarlarını biliyorum ve size karşı dimension ne satıyorlar satın almak için kullanacak. Sadece onlara “Hayır, teşekkür ederim” de, yürümeye devam et.
Sonuç olarak, seyahat hakkında sadece bazı temelleri değil, aynı zamanda kendi durumunuza uygulayabileceğiniz bazı belirli yolları da öğrendiniz. Sürece siz taahhüt edilir ve doğru çalışmak için bir hedefe sahip, bu makaledeki ipuçları çok başarı ve zevk bulmanıza yardımcı olmalıdır.
Nereye gidiyoruz olursa olsun, tercihen birden fazla type, sık veya seyrek ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir ilaç, ve nakit küçük bir miktar, fotoğraf KIMLIĞI getirmek için emin olun. Herkesin kendi kişisel ihtiyaçları vardır, bu yüzden seyahat etmeden önce senin ne olduğunu düşün.
Seyahatlerinizde eve döndüğünüzde, maceralarınız için bir fotoğraf albümü yapın. Özellikle bir yol gezisi olsaydı, muhtemelen yolculuğunuzda ilginç sights bir sürü karşılaştı. Bir fotoğraf albümü ailenizin ve arkadaşlarınızın yaptığınız her şeyi görmenizi sağlar ve hafızalarınızı korumaya yardımcı olur.
Seyahat planlarken hemen akla gelmeyebilir bir faktör hava olduğunu. Yolculuk öncesinde hava tahmini bakarak, ya da belki de ne zaman bir seyahat etmek için karar vermeden önce ne olacağını bilecektir. Hava kötü görünüyorsa, ya da yolculuk için hazırlanabilir yolculuk yeniden zamanlanmış.

Çeşitli seyahat yollarını düşünün. Otobüsler çok sayıda contemporary avantajlara sahiptir. Eğer büyük oranlar almak mümkün olabilir ve otobüsler genellikle temiz. Bazı çizgiler kullanmak için süper uygun paket fırsatlar sunar.
Seyahat ederken yemeğinizin birkaç resmini çekin. Tatilinizde yaparken yemek farklı gıdalar seyahatiniz sırasında yaptığınız başka bir şey gibi unutulmaz olabilir. Fotoğraf yıl sonra geri Searching You vardı ve kaçınılmaz ziyaret ettiğiniz yerler hakkında ilginç hikayeler getirecek deneyim hakkında hatırlatacak harika bir yol olabilir.
Eğer tarihler vardiya zorunda kalacak hiçbir yolu olduğunu biliyorsanız sadece paketler için ön ödeme. Eğer ön ödeme yaparsanız, Eğer iptal etmek gerekir Eğer üzerinde ön ödemeli var para kaybetmek yok böylece iptal politikaları içine bakmak emin olun.
Seçtiğiniz otelin temizliği sizin için bir endişe ise, yastık kılıfı olarak temiz bir tişört kullanın. Eğer çarşafları düzeltmek mümkün olmayabilir iken, en azından giyinik kalabilir. Yüzün en çok korumak için gereken şey, bu yüzden her zaman elinde temiz bir gömlek var!

Eğer aşırı fiyatlı olanları satın almak istemiyorsanız, kendi adaptörleri getirin. Birçok yabancı ülke farklı şekilli ve ölçekli çıkışları vardır. Hala evde iken adaptörleri satın almak çok daha uygun maliyetli. Bu ülkelerdeki işletmeler, prizler evden oldukça farklı olduğunu unutmak yolcuları yararlanmak öğrendim.
Uçuş sırasında yemek için kendi atıştırmalıklar getirin. Emin havayolu dimensions bazı atıştırmalıklar ve içecekler sunacak ama muhtemelen size kol ve onlar için bir bacak ücret olacaktır. Eğer kendi getirmek eğer var ne gibi ve bunun için fazla ücret alamadım biliyorum. Verimsiz paketleme yol açar.
Bir uçakta seyahat ederken, sizinle bir aromaterapi ürün küçük bir şişe taşır. Size yakın oturan birisi güçlü bir koku var durumunda, burnunuzun altında ürün biraz yer. Bu komşularınızı üzmek için yeterince ince ama hoş olmayan koku uzak tutmak yardımcı olacaktır.
Tatiliniz için paketlemek için hazırlanırken, hedef için hava tahmini kontrol ettiğinizden emin olun. En iyi doğruluk için, ayrılmadan önceki gün tahmini kontrol etmeye çalışın. Hava tahminleri asla yüzde 100 doğru olsa bile, giysi ve ayakkabı türü getirmek için genel bir fikir alabilirsiniz.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *